До уваги зацікавлених осіб: триває конкурсний відбір з реалізації проєкту європейської програми «LIFE» 

     Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України інформує, що 24.06.2022 між Україною та Європейським Союзом було підписано Угоду про приєднання України до європейської природоохоронної програми LIFE.

        Програма LIFE - фінансова підтримка Євросоюзу, яка дозволяє реалізовувати проєкти у напрямках циркуляційної економіки та якості життя, природи та біорізноманіття, пом’якшення змін клімату, а також переходу до альтернативних джерел енергії.

        Програма розрахована на 2021-2027 роки із загальним бюджетом 5,4 млрд. євро. Проєкти на конкурсний відбір можуть подавати юридичні особи будь-якої форми власності (органи місцевого самоврядування, центральні та територіальні ОВВ, установи державної, комунальної чи приватної форми власності, прибуткові чи неприбуткові, громадські організації) тощо. Проєктна заявка для участі в конкурсі може подаватися як одноосібно, так і спільно з партнерами. На поточний рік оголошено 34 конкурсні пропозиції, інформація про які доступна за посиланням: https://cutt.ly/fXlb8iI.

        Європейським виконавчим агентством з клімату, інфраструктури та навколишнього середовища (CINEA) проведено онлайн-семінар щодо процедури подання заявок, теми, строків, термінів виконання, фінансування проєктів з яким можна ознайомитися за посиланням: https://mepr.gov.ua/news/39468.html.

        Запрошуємо всіх зацікавлених осіб прийняти участь у конкурсному відборі!

None