На період дії правового режиму воєнного стану в обласній військовій адміністрації постійно працює "гаряча" телефонна лінія за номером 0800335975

ІНФОРМАЦІЯ 

про підсумки розгляду звернень громадян за ІІ квартал 2022 року

     Протягом II кварталу 2022 року до управління екології та природних ресурсів обласної військової адміністрації надійшло 7 звернень громадян, що на 30  % менше, ніж за аналогічний період 2021 року. З них 2 звернення громадян скеровано за належністю.

     Порушувались такі питання: забруднення довкілля; оброблення земельних ділянок пестицидами; відсутність води у криницях; питання відміни заборони відвідування лісу.

     Заступником начальника управління регулярно проводяться особисті прийоми громадян, в управлінні діє телефонна «гаряча лінія».

ІНФОРМАЦІЯ 

про підсумки розгляду звернень громадян за І квартал 2022 року

     Протягом I кварталу 2022 року до управління екології та природних ресурсів обласної військової адміністрації надійшло 8 звернень громадян, що на 66,67 % менше, ніж за аналогічний період 2021 року. З них 5 звернень громадян скеровано за належністю.

     Порушувались такі питання: стосовно видалення зелених насаджень; забруднення довкілля; утилізації пластикових пляшок; незгоди із створенням Національної компанії ,,Ліси України”.

    Заступником начальника управління регулярно проводяться особисті прийоми громадян, в управлінні діє телефонна «гаряча лінія».

ІНФОРМАЦІЯ 

про підсумки розгляду звернень громадян за 2021 рік

      Протягом 2021 року до управління надійшло 96 звернень громадян, що на 10,42 % більше, ніж за аналогічний період 2020 року. З них: 10 колективних звернень громадян; 31 звернення громадян через сервер Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України „Інтерактивна мапа сміттєзвалищ”, 42 звернень громадян скеровано за належністю, що складає 43,75%.

Порушувались такі питання:

- видалення зелених насаджень;

- забруднення довкілля;

- про відкриття свинокомплексу;

- стосовно роботи котелень на твердому паливі-торфі;

- щодо роботи ТОВ „Західагропродукт”;

- про зсув ґрунту поряд з будинковолодінням, неправомірні дії сусідами;

- стосовно припинення роботи цеху сушіння барди Бучацького ДП  ,,Мальтозний завод”; щодо будівництва мийки.

Регулярно проводяться особисті прийоми громадян, в управлінні діє телефонна „гаряча лінія”.

    Усім заявникам надсилаються відповіді у передбачені законодавством терміни, звернення з питань, які не належать до компетенції управління, перенаправляются за належністю.